Fotografija, fotografija in fotografija.

Strani

sobota, 3. november 2012

EBEL; HDD Telemach Olimpija- EC Red Bull Salzburg, 1:4

2. 11. 2012; Ljubljana- V 18. krogu lige EBEL sta se pomerili 9. in 10. ekipa na lestvici, EC Red Bull Salzburg in domača HDD Telemach Olimpija. Po začetni dobri igri Olimpije, ki pa vendar ni prišla do zasluženega zadetka so stvari nekoliko v svoje roke vzeli sodniki in umirili nalet zelenih zmajev z nekaj izklučitvami. Tako so gostje v 14. minuti tudi prišli do prvega zadetka kateremu pa so še pred koncem tretjine dodali še drugega.

Tudi v drugi tretjini so prvi zadeli gostujoči biki, a je v 37. minuti Freeman uspel zmanjšati zaostanek na 1:3. Tudi v nadaljevanju so sodniške odločitve nemalokrat pospremili žvižgi s tribun.

Upe domačih navijačev je v 57. minuti pokopal Heinrich in tako postavil končni rezultat 1:4.

Zmaji igrajo v nedeljo še zadnjo tekmo pred reprezentančnim odmorom, tokrat v gosteh pri KACu.